Рік Бика 2021 ~ Тріо ~ Набір 3 срібні монети

Цена от:   7600 грн

Цей розкішний набір складається з трьох варіантів срібної монети знаменитої австралійської серії III "Місячний календар" - "2021 Бика".
Набір підкреслює незаперечну якість і оригінальне дизайнерське рішення, характерні для австралійської серії "Місячний календар", яка завдяки своїй популярності в світі карбується вже в третій 12-річній версії. Всесвітньо відома ідеальна якість карбування монет в Австралії, що прекрасно демострує  в кожному наборі срібна матово-глянцева монета 1 унція, кольорова срібна монета 1 унція і срібна позолочена монета 1 унція.
 
Ті, хто народився під знаком китайського місячного Бика в 2021 2009, 1997, 1985, 1973 роках і в кожен 12й попередній рік  добрі, розумні, чесні і надійні. Віддаючи належне працьовитості та робочій етиці, логічному мисленню і спокійній поведінці народжених в рік Бика, світ визнав їх чудовими лідерами.
На реверсі кожної монети зображено стилізоване зображення бика і теляти. На задньому плані серед гір зображено село. Також в дизайні є вишневе квітнуче дерево, китайський ієрогліф «Бик», напис англійською «OX 2021» ( «Бик 2021") і фірмовий знак "P" Пертського монетного двору. Отже, в цьому наборі-тріо зібрані:
 
• Делікатно матований дизайн на бездоганно відполірованому тлі срібної монети
 
• Срібна монета з центральним зображенням в яскравих кольорах.
 
• Позолочена монета з виділеними 24-каратним золотом тваринами.
 
На аверсі кожної монети зображений профіль Її Величності королеви Єлизавети II роботи Джоді Кларк, позначено масу і пробу срібла, а також грошовий номінал.
 
Срібне тріо розміщено в класичному футлярі-вітрині з прозорою кришкою, прикрашеною срібним геометричним орнаментом. Футляр упакований в красиво проілюстровану коробку, на якій зображена історія про те, як Бик став другою твариною східного зодіаку. Набір супроводжується нумерованим сертифікатом справжності.
 
Ілюстровані коробки до монет австралійської Місячної серії III, зібравшись разом, утворюють діораму із зображенням древньої легенди про те, як з'явилися 12 символів  тварин східного зодіаку.

Подарок для...
Тематика
Серия
Монетный двор
Эмитент
Год выпуска
Металл, проба
Цена

Вам также могут понравиться

Мудрость и благосостояние -...

Тувалу
2 х 1 доллар
Цена от: 3500 грн.

Год Кабана ~ Набор 4...

Тувалу
4 x 1 доллар
Цена от: 7200 грн.

Год Кабана ~ Набор 4...

Австралия
4 x 1 доллар
Цена от: 6500 грн.

Год Кабана ~ Набор 3...

Австралия
2, 1 и 0.5 долларов
Цена от: 6200 грн.